Loading...
Feest

29 juli: De kroeg de Spuyt wordt 50!

Dit vieren we graag met jullie allemaal: losse en vaste gasten, jonge en oude gardes, vrienden, familie, en alle andere aangewaaiden.

Op 29 juli organiseren we daarom een dag vol plezier in de Korte Leidse Dwarsstraat. We hebben zon besteld, en lekker eten, en er zullen natuurlijk heel veel lekkere bieren te proeven zijn. Er komt een podium waarop iedereen die dat leuk vindt iets kan opvoeren. Een liedje, een toneelstukje, een gedicht of een typische Spuytherinnering: het kan allemaal. We vragen iedereen die iets wil doen zich aan te melden door hun gegevens in te vullen op dit formulier:

https://goo.gl/forms/2GYvNFj8NKUaR3YF3

We nemen dan t.z.t. contact met je op.

Nodig vrienden en familie uit, zet je Facebook status op aanwezig en kom richting het fijne café aan de Korte Leidse om samen de 50ste verjaardag van de kroeg te vieren.

We hebben er zin in!
 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *